בניית אתרים

אתרי תדמית, חנויות E-commerce ואתרים בפיתוח ייעודי

אתר תדמיתי עם קידום מובנה

בניית אתר מנצח מתחיל בתכנון וניתוח הביטויים לקידום אורגני למנועי החיפוש. אנו בסמארטק בניית אתרים מבצעים אנליזה יסודית לכל הנוגע בצרכי הלקוח אל מול הקידום ברשת ומתובנות אלו אנו בונים את השלד של האתר, תפריטים ראשיים, תגיות h1, תגיות Alt לתמונות ועוד ובכך להגיע לתוצאות המתאימות לך הלקוח בזמן הכי קצר שיש.

אנו בסמארטק בניית אתרים מתחייבים לחבר את האתר שלך הלקוח לכל הכלים המובילים של חברת גוגל כגון: Google Search Console , Analytics ובעת יצירת קמפיינים ממומנים שימוש ב-GoogleAds , GTM ועוד..

חנויות E-commerce

כיום אפשר לפתוח חנות בלי לצאת מהבית, יותר ויותר לקוחות שלנו מבינים את הפוטנציאל ובונים אתרי חנות המגדילים את המכירות של המוצרים שלהם וכך את הרווחים שלהם בהתאם. אנו יוצרים אתרי E-commerce מקצועיים (בד”כ משתמשים בפלאגאין Woocommerce), ניתן להתחיל למכור מוצרים ברשת תוך ימים ספורים (עד שבוע) ולהוסיף מוצרים באופן חופשי (עד ידי הלקוח או על ידינו לבחירה).

נעזור לכם לחלק את המוצרים לקטגוריות, להציג את המוצרים בצורה הטובה ביותר ולפרסם אותם בצורה הנכונה ביותר. אפשרויות מיוחדות לסיטונאים המעוניינים למכור כמויות גדולות, אפשרות למכירה נקודתית BTB (עסקים לעסקים) ולבסוף אפשרות פרסום למוסדות וארגונים באופן נקודתי ממוקד.

מהו קידום שלדי?

חסכון כסף רב!! אם בונים את האתר בחכמה עם השקעה בתכנון נכון ניתן להגיע לתוצאות מהותיות עוד טרם ביצוע קידום רשמי לאתר.

תחקיר לפני תחילת בניית האתר: מהם הביטויים ה”מכניסים” ביותר? מהם הביטויים שהכי מחפשים ברשת? מהם הביטויים המשתלמים ביותר מבחינת מכרזים בגוגל? מהם הביטויים הנפוצים ביותר בעת בניית האתר? מהם הביטויים בהם משתמשים המתחרים שלך? ועוד…

בסופו של הליך נבחרים הביטויים עפ”י הצלבת כל הנתונים הנ”ל ! 

עדכון Plug-ins

כל אתר שהוא (ולא משנה מי בונה אותו עבורך) עובר תהליך “הזדקנות” מהיר תוך כמה חודשים, לעתים מספר שבועות, לכן יש להקפיד ולעדכן את אותם הפלאגינים המצויים בו על בסיס קבוע.

אנו בסמארטק בניית אתרים מחברים את האתר שלך למערכת המתריעה בפני כל רכיב תכנות שמתעדכן ונזעקים לעדכן אותו במהירות האפשרית כל שהאתר שלך נשאר מעודכן שנים רבות

כל זמן שהאתר מצוי ברשותנו.

גרפיקה ועיצובים ייחודיים

הסטודיו לגרפיקה איתו אנו עובדים ידאג לבנות/לשפר לכם את הלוגו של העסק, ליצור “ספר מותג” ולייצר עבורכם גרפיקות ייחודיות התואמות את הפעילות של העסק שלכם. ניתן בכל שלב לשלב גם דפוס, שילוט, פרסום חוצות, ניוזלטר / ברושור / פולדר ועוד…

קריאייטיב

רבים נוטים לזלזל בעובדה שלמשוך את תשומת לב הקורא/גולש לוקח 2 שניות ולכן יש למצוא את המשפט / ביטוי הנכון ביותר ש”עושה את העבודה”. 

שילוב קריאייטיב נכון בדפי האתר שלכם יעלה דרמטית את התגובות / פעילות באתר וזאת יבוא לידי ביטוי בתוצאות העיסקיות.

האתר שלך - ההצלחה גם שלנו

ליווי אישי לשנה של תיקונים שיפורים ותוספות

מאוד נרצה לראות את האתר שלך מצליח ומכניס לך כסף לעסק ולכן, אנו  מתחייבים על ליווי אישי למשך 12 חודשים בהם ניתן יהיה לשנות להחליף ולהוסיף כל חומר חדש. כמו כן, נייעץ לך על טרנדים בעולם בניית האתרים כך שלא תשאר מאחור. חלפה שנה, לא הסתיים הרומן, אנו משפרים בקביעות את האתרים שלנו כל שיהיו תמיד בטופ.

מעוניין להגדיל הכנסות?

תשקיע בשיווק מותאם אישית בדיוק ל"מידות" שלך